افزایش نرخ کرایه های اسنپ در پی آلودگی هوا+توضیح اسنپ

چند روزی است هوای تهران و برخی کلان شهرها بسیار آلوده شده و این آلودگی تا جایی پیش رفته که مدارس تعطیل و در تهران محدوده زوج و فرد و زمان آن افزایش پیدا کرده است. در همین راستا درخواست از سامانه های تپسی، اسنپ، کارپینو هم افزایش چشم گیری داشته است. اما اتفاقی که مانند زمان های بارانی برای مردم پیش می آمد، حالا در زمان آلودگی هوا گریبان گیر شهروندان شده است. افزایش نرخ کرایه ها که در اکثر مسیر ها در زمان طرح ترافیک تا ۳۰ درصد افزایش پیدا کرده است. اسنپ هم در این خصوص بیانیه ای داده که می توانید در ادامه آن را ببینید.

اسنپ از ابتدای فعالیتش همواره متعهد شده است که بهترین خدمات حمل‌ونقلی ممکن را به کاربرانش ارائه دهد. از دوشنبه (۲۷ آذر) هوای شهر تهران در وضعیت ناسالم قرار گرفته است و طبق آمار مرکز کنترل کیفیت هوا، این وضعیت فردا (سه‌شنبه ۲۸ آذر) نیز ادامه خواهد داشت. خانواده اسنپ برای یکایک شهروندان عزیز تهرانی آرزوی سلامتی می‌کند و امیدواریم که وضعیت نامناسب هوا خللی در زندگی و سلامت شما عزیزان‌ به وجود نیاورده باشد.

در همین راستا، از ساعات ابتدایی روز دوشنبه، سفرهای اسنپی دچار افزایش قیمت شده است. بازخورد‌های شما کاربران در این باره ما را برآن داشت تا توضیحاتی را خدمتتان عرض کنیم:

  • در پی کوچک شدن نزدیک به ۵۰ درصدی ناوگان اسنپ، به دلیل وضعیت اضطراری هوا و اجرای طرح زوج‌وفرد از مقابل منازل، مجبور به افزایش قیمت‌ شدیم. این مسئله صرفا جهت ترغیب هم‌راهان واجد شرایط تردد در این روزها به قبول سریع‌تر سفرها و افزایش درخواست‌های موفق صورت گرفته است
  • سیستم قیمت‌دهی اسنپ بلافاصله پس از پایان طرح «زوج‌وفرد از مقابل منازل» به حالت عادی بازمی‌گردد.
  • در کنار افزایش قیمت‌ها، اسنپ برای تشویق هم‌راهان طرح‌های ویژه‌ای در نظر گرفته است و روزانه به ۵۰ هم‌راهی که بیشترین سرویس را در منطقه طرح انجام دهند مبلغ ۲۵۰ هزار تومان هدیه داده می‌شود.

همانطور که می‌دانید ماهیت اسنپ ارائه سرویس فراگیر حمل‌ونقل به مسافران است و تمام تلاش خود را به کار می‌گیریم تا حتی در سخت‌ترین و بحرانی‌ترین موقعیت‌ها نیز به افرادی که مجبور به رفت‌وآمد در شهر هستند سرویس‌دهی مناسب داشته باشیم.

در آخر از مردم تهران، ارومیه و تبریز درخواست می‌کنیم که در روزهای آلودگی هوا از رفت‌وآمدهای غیر ضروری پرهیز کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن