چالش بهترین کتاب، زیباترین جمله با معرفی برندگان به پایان رسید

چالش “بهترین کتاب، زیباترین جمله!” پنج شنبه هفته گذشته به مناسبت روز ملی کتاب و کتابخوانی هوآوی در جهت ترویج فرهنگ کتابخوانی و احترام به این مناسبت ارزشمند چالش جذاب خود را به پایان رسید. پایان بخش این چالش هم مراسمی بود که در کافه ژی با حضور برگزیدگان این رویداد برگزار شد. 

در این چالش از کاربران دعوت شده بود در فعالیتی به کتاب توجه بیشتری نسبت به گذشته داشته باشند و خاطرات خود را با کتاب های خود زنده کنند و البته به پاس این توجه همه برنده هدیه‌ای در این چالش باشند! این فعالیت در ارتباط با خاطرات خوب ما از یک کتاب یا عبارت هایی در چند کتاب بود که به نوعی تاثیری زیادی در زندگی ما گذاشته‌اند. همه ما قطعاً به کتابی خاص علاقه داریم یا خاطره خوبی از آن داریم، حتی عبارات کوتاهی در کتاب هایی وجود دارند که  با خواندن آنها در گذشته دور یا نزدیک بخشی از باورهای ما شکل گرفته است. 

این چالش هوآوی، توسط ایرانسل و اپلیکیشن KETAPP (کتاپ) پشتیبانی شده است. در این چالش همه برنده بودند چراکه تمام کاربرانی که در این چالش شرکت کردند، یک ماه دسترسی رایگان به اپلیکیشن KETAPP (کتاپ) که یک کتابخانه مجازی آن لاین با بیش از ۹۰۰۰ عنوان کتاب است بدون هیچ قرعه کشی و محدودیتی دریافت کردند. 

قابلیت‌های حرفه‌ای گوشی‌های هوآوی مانند پرچم‌دار جدید این شرکت یعنی Huawei Mate 20 در عکاسی از متن‌ها با هوش مصنوعی و همچنین نمایش کتاب های الکترونیک روی صفحه نمایش بزرگ گوشی‌های این شرکت با مکانیزم حفاظت از چشمان کاربران، می‌تواند کاربران را در حضور موثرتر در این چالش همراهی کرد. 

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن