رئیس مجلس: مخابرات خصوصی نیست، مدیران حاکمیتی دارد/ افزایش تعرفه به صلاح نیست

علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی امروز در دیدار با اعضای هیات مدیره شرکت مخابرات گفته که شرکت مخابرات صرفا بخش خصوصی محسوب نمی شود و مدیران آن، مدیران حاکمیتی هستند. بنابراین بهتر است بنابر اقتضائات کنونی، در خصوص افزایش تعرفه ها  تامل کنید.

در آبان ماه سال گذشته بنیاد تعاون سپاه طی بیانیه‌ای اعلام کرد که این نهاد به طور کامل از کنسرسیوم توسعه اعتماد مبین خارج شده است و اعلام شد که به این ترتیب بنیاد تعاون سپاه سهام غیر مستقیم خود را در مخابرات واگذار کرده است.

*لاریجانی برای افزایش تعرفه به مدیران مخابرات چراغ سبز نشان نداد

خبرگزاری ایسنا گزارش داده که در این دیدار لاریجانی با بیان اینکه بهتر است در شرایط فعلی اقتصادی کشور تغییر و افزایش تعرفه ها اعم از  مالیات و عوارضی که به خدمات تعلق می گیرد، آرام تر صورت گیرد، گفت:  شرایط کشور به دلیل اعمال تحریم ها متفاوت است . لذا به مسئولان تغییر تعرفه ها را توصیه نمی کنم و افزایش تعرفه ها صلاح نیست‌.

مهدی صفری رئیس، مجید صدری مدیرعامل و دیگر اعضای هیات مدیره شرکت مخابرات در این جلسه گزارشی در خصوص هزینه ها، سرمایه گذاری ها و برنامه های پیش روی شرکت مخابرات ارائه کردند.

*هزینه سالانه ۷۰۰ تا ۸۰۰ میلیارد تومانی ۴۷ هزار بازنشسته مخابرات

انباشت نیروی انسانی در شرکت مخابرات، هزینه کرد سالانه بین ۷۰۰ تا ۸۰۰ میلیارد تومان برای ۴۷ هزار بازنشسته این شرکت، افزایش مخارجی همچون آب، برق و گاز و مسائل مرتبط با خصوصی سازی شرکت مخابرات از دیگر مسائل مطروحه از سوی هیات مدیره شرکت مخابرات در دیدار و گفت وگو با رئیس مجلس شورای اسلامی بود.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن