بلک فراید امسال نیز برگزار می‌شود+روز حراج در ایران

هرساله در آخرین جمعه ماه نوامبر، فروشندگان برخی کالاهای خود را در رویداد بلک فرایدی با تخفیف استثنایی به فروش می‌رسانند. این کار مزایای بسیاری هم برای فروشندگان و هم برای خریداران دارد و در واقع موقعیتی برد-برد است. در این رویداد همه کالاها تخفیف ندارند، بلکه برخی فروشندگان برخی کالاها را با تخفیف های متفاوت ارایه می‌کنند.

چهار سال پیش، فروشگاه اینترنتی بامیلو همزمان با سراسر دنیا برای نخستین بار بلک فرایدی را در ایران برگزار کرد و فروشگاه‌های دیگری نیز این حراج را انجام می‌دهند. سال گذشته دیجی کالا، مدیسه، دولیچی و خانمی نیز در این فروش شرکت‌ داشتند.
برای مثال در حراجمعه (بلک فرایدی) بامیلو، برخی کالاهای پرطرفدار مانند پلی استیشن و تلویزیون یا گوشی‌هایی مانند آیفون با تخفیفی ویژه به فروش رساند. تخفیفی که برای بعضی از کالاها در نظر گرفته ‌شد، حتی تا ۸۵ درصد هم می‌رسید. خریدار برای خرید این دسته از کالاها باید سریع و فرز باشد؛ زیرا موجودی آنها به سرعت تمام می‌شود. اتمام موجودی برخی کالا آنقدر سریع است که حتی برای برخی کاربران شایبه فریبکاری و تشکیک در واقعی بودن فروش ایجاد می‌‌کند. اما وجود افرادی که کالاهای خاص و کمیاب را خریداری کرده‌اند شاید شاهد مثالی برای واقعی بودن فروش ها است.

امسال آخرین جمعه ماه نوامبر ۹ مرداد ماه است.
انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن