سایت اینترنتی ثبت‌نام گوشت قرمز اعلام شد+ روش ثبت نام

پس از اینکه عرضه گوشت‌های دولتی با نرخ تنظیم بازار منجر به ایجاد صف‌های طولانی و نارضایتی مردم شد، اخیرا رضا سالمی مدیر کل پشتیبانی امور دام از فراهم شدن امکان خرید اینترنتی گوشت توسط شهروندان و تحویل آن ۲۴ ساعت پس از ثبت سفارش خبر داده است.

سایت https://beroozresaan.com روی هر کد ملی ۲ بسته گوشت قرمز به فروش می‌رساند و قرار است به زودی فروش اینترنتی از طریق سایت‌های دیگری نیز امکان‌پذیر شود.

آموزش نحوه ثبت نام از این آدرس در دسترس است.

بنابر اعلام این سایت، وزن هر بسته بین ۱٫۵ تا ۳ کیلوگرم است و قیمت براساس حداقل وزن در سفارش ثبت می شود، بنابراین مبلغ نهایی پس از توزین دقیق محاسبه و دریافت خواهد شد.

بنابر اعلام وزارت جهاد کشاورزی، در حال حاضر روزانه ۱۲۰ تن گوشت گرم از قزاقستان وارد می شود و هر هفته ۵۰ هزار راس دام زنده نیز از روسیه وارد می شود.

انتهای پیام/

13 دیدگاه

  1. سلام. در سایت و تلویزیون اعلام می کنید که مردم برنبرای گوشت و مرغ ثبت نام کنن و بعد از کلی ثبت نام تازه معلوم میشه این فقط مربوط به تهران و پردیسه. مسخره کردید مردمو؟ شهرستان ها پس چیکار کنن. بابا بسه اینقدر اذیت کردن مردم.

  2. تحمل کنید عزیزان، مگر برای گوشت انقلاب کردید؟ باظهوراقا امام زمان همه چی درست میشود. انقلاب باید زنده بماند.

  3. مرگ بر شااااااااه مرگ بر شاااااااااه ای شاه خائن که مردمو بدبخت کردی و عزت این مردمو ازشون گرفتی که حتی گوشت واسه خوردن پیدا نمیکردند….کجایی الان که ببینی مردم در رفاه کامل و فارغ از همه ی دغدغه ها و بخصوص فارغ از دغدغه {{{گوشت}}} زندگی پر آسایشی دارند :)))))

  4. مرگ بر شااااااااه مرگ بر شاااااااااه ای شاه خائن که مردمو بدبخت کردی و عزت این مردمو ازشون گرفتی که حتی گوشت واسه خوردن پیدا نمیکردند….کجایی الان که ببینی مردم در رفاه کامل و فارغ از همه ی دغدغه ها و بخصوص فارغ از دغدغه {{{گوشت}}} زندگی پر آسایشی دارند :))))) ای مردم قدر این نظامو که یک نعمت الهی ست رو بدونید

  5. ایرانی باغیرت … گوشت بو افتاده منجمد ۶ ماه پیش برزیلی … اونم صف … خنده دارتر از این نیست …
    به داد مردم برسید …

  6. واقعا ک دارن مردم ایرانو گدا بارمیارن این همه ثروت داریم ولی هیچی به هیچی.امیدوارم مردم باز بلند نشن برن راهپیمایی۲۲اهمن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن