شرایط حراج بلک فرایدی نخستین فروشگاه اعلام شد

فروشگاه اینترنتی بامیلو با اعلام برگزاری حراج جمعه امسال اعلام کرد: جعبه تخفیف قسمتی در صفحه اصلی حراجمعه بامیلو است که ۵ کالا از هر دسته‌بندی و با تخفیف در آن قرار می‌گیرد این جعبه دارای محدودیت زمانی است و فقط یک ساعت برای انتخاب و خرید فرصت دارید.

تخفیف بیشتر در اپلیکیشن

شاخصه‌ اصلی حراجمعه، تخفیف‌های فراوان و استثنایی است. اما یک راه دیگر برای دریافت تخفیف‌های بیشتر وجود دارد. اپلیکیشن بامیلو را نصب کنید و خریدی راحت را تجربه کنید. نه تنها در اپلیکیشن تعدادی پیشنهاد ویژه ارائه می‌شود؛ بلکه می‌توانید با استفاده از کدهای تخفیف خرید راحت‌تری داشته باشید. علاوه بر این، شانس دریافت بلیت طلایی حراجمعه را از دست ندهید. به صفحه اصلی حراجمعه بروید، ثبت نام کنید و بلیت طلایی را به دست بیاورید.

ارسال رایگان خرید بیش از ۷۵ هزار تومان

خرید از فروشگاه اینترنتی بامیلو در حراجمعه مزایای بسیاری دارد. خریدهای بیش از ۷۵ هزار تومان به صورت رایگان ارسال می‌شود. بسته به کالایی که سفارش داده‌اید، تا ۳۰ روز می‌توانید از ضمانت بازگشت کالا استفاده کنید. تیم پشتیبانی بامیلو با ارائه خدمات ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته همراه شما است. با عضویت در خبرنامه از خبرها و پیشنهاد‌های ویژه بامیلو در حراجمعه (بلک فرایدی) باخبر شوید.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن