فراخوان اهدا تندیس مسئولیت اجتماعی رعد‎

مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد همزمان با برگزاری دومین رویداد توان تک، تندیس مسؤولیت اجتماعی رعد را به سازمان­ها یا افرادی که در جهت بهبود کیفیت زندگی افراد دارای معلولیت فعالیت یا اقدام ارزنده­ای داشته اند؛ اهدا می­کند.

این تندیس، یک اعتبار اجتماعی و نشانه تعهد دستگاه­هایی است که به مسؤولیت اجتماعی­شان وفادار هستند و با اهدا آن تلاش می شود بستر مناسب برای گسترش، تبیین و ترویج نقش مسئولیت اجتماعی آحاد برای احقاق حقوق قانونی افراد دارای معلولیت که ۱۱ درصد جامعه را به خود اختصاص داده­اند، فراهم می­آورد.

بدین منظور از فعالان حوزه معلولیت درخواست می شود با تکمیل فرم ثبت­نام، فعالیت­ های خود یا سایر افراد تاثیرگذار در این بخش را به دبیرخانه دائمی توان تک اعلام نمایند.

شایان ذکر است، دومین دوره رویداد توان تک همزمان با چهارمین نمایشگاه بین المللی الکامپ در محل نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می­شود.

علاقه ­مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می­توانند به دبیرخانه دائمی توان تک به نشانی؛ تهران، شهرک غرب، خیابان هرمزان، خیابان پیروزان جنوبی، پلاک ۷۴ مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد ونشانی اینترنتی www.raad-charity.org مراجعه نموده یا با شماره ۸۸۳۷۱۰۹۶ در ساعات اداری تماس حاصل کنند.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن