مرحله جدید فروش آیفون با قیمت دولتی+ فروش یک گوشی به هر مشتری

مرحله جدید فروش آیفون‌های واردات قانونی با قیمت نظارتی این بار توسط  شرکت واردکننده نودیس پرداز آغاز شده که این بار نیز شرایط مخصوصی بر خرید حاکم است.

این فروش در سایت فروشگاه اینترنتی بامیلو انجام می‌شود و بنابر اعلام شرکت محدود است.

۳ مدل گوشی ایفون ۸، ۸ پلاس و ایکس به ترتیب با قیمت‌های ۷ میلیون و ۹۹۷ هزار تومان، ۹ میلیون و ۱۵۵ هزار تومان و ۱۱ میلیون و ۳۹۱ هزار تومان عرضه شده اند که قیمت‌های فعلی بازار بیش از این ارقام است.

طبق اعلام بامیلو و شرکت عرضه کننده مقررات زیر در این فروش اعمال می‌‌شود:

 1. مشتری با کد ملی متعلق به وی تنها مجاز به خرید تنها یک عدد گوشی از شرکت نودیس پرداز است. بنابراین حتی اگر مشتری در طرح‌های فروش آنلاین/آفلاین این شرکت اقدام به خرید گوشی‌های آیفون کرده‌ است، دیگر نمی‌تواند در این طرح اقدام به خرید نماید. (در صورت عدم رعایت این مورد، سفارش ثبت شده لغو خواهد شد.)
 2. • حساب کاربری بامیلو، کارت ملی و کارت بانکی که پرداخت از آن صورت می‌گیرد باید مربوط به یک شخص بوده و شخص مورد نظر می‌بایست با همراه داشتن اصل کارت ملی، اصل کارت بانکی و هم‌نام با کارت ملی مشتری و سیم‌کارت نانو خود، در زمان مقرر و اعلام شده، برای دریافت گوشی مراجعه نماید.
 3. • درصورتی که مشتری برای خرید، از حساب‌های بانکی حقوقی استفاده نماید، سفارش لغو خواهد شد.
 4. • درصورتی که مشتری از حساب بانکی مشترک برای پرداخت استفاده می‌نماید، سفارش لغو خواهد شد.
 5. • زمان مراجعه به محل دریافت گوشی، از طریق خدمات مشتریان بامیلو با مشتریان هماهنگ خواهد شد. اگر مشتری در زمان مقرر برای دریافت کالای خود مراجعه نکند سفارش لغو خواهد شد.
 6. • در زمان دریافت کالا، بسته‌بندی در مقابل مشتری باز شده، سیم‌کارت مشتری در آن قرار گرفته و در سامانه همتا ثبت و رجیستر خواهد شد. هم‌چنین جعبه گوشی تلفن همراه فروخته شده پانچ خواهد شد.
 7. • این فرایند حدود ۴۰ دقیقه به طول می‌انجامد و هزینه‌ی اضافی برای مشتری نخواهد داشت.
 8. • به منظور صدور فاکتور رسمی، مشتری باید دارای آدرس و کدپستی معتبر و مشخص باشد.
 9. • مشتریان برای جلوگیری از هرگونه اشتباهی بهتر است قبل از خرید، اطلاعات ثبتی خود مانند کد ملی، نام کامل، شماره تلفن و آدرس ایمیل خود را در حساب کاربری‌شان در وب سایت بامیلو چک کنند.
 10. • مشتریانی که قادر نمی‌باشند شخصا به محل اعلام شده جهت دریافت گوشی و انجام فرآیند نهایی مراجعه فرمایند، لازم است شخصی را به عنوان وکیل خود به همراه وکالت‌نامه محضری معرفی نمایند. در غیر این صورت به هیچ عنوان گوشی به شخصی غیر از مالک اصلی تحویل نمی‌شود. (ارائه اصل وکالتنامه، اصل کارت ملی وکیل و هم‌چنین تصویر کارت ملی و کارت بانکی موکل الزامی است.)
 11. • طبق قوانین شرکت نودیس پرداز، مشتریانی که طی ۹۰ روز اخیر از این شرکت تلفن همراه برند اپل خریداری کرده اند دیگر مجاز به خرید مجدد از این شرکت نخواهند بود. در صورت ثبت سفارش، سفارش شما لغو خواهد شد. در همین راستا در صورتی که کد ملی یا یکی از حساب‌های بانکی مشتری در سیستم حسابداری شرکت نودیس پرداز به عنوان خریدار ثبت شده باشد، سفارش لغو خواهد شد.

انتهای پیام/

4 دیدگاه

 1. دقیقا قیمت دولتی کجای این طرح هست ؟ خوب اینکه همون قیمت دیجی کالا و بقیه بازاره میخری میاد دم در خونت این شرایط سخت و عجیب غریبم نداره. قیمت دولتی یعنی ارز ۴۲۰۰ یعنی ایفون ایکس زیر ۵ میلیون نه ۱۲ یا ۱۳ میلیون ! این که از دلار ۱۲ تومنی هم گرون تر میشه…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن