فرصت شرکت در مسابقه عکاسی «تولید ایرانی، افتخار ایرانی» تا ۱۰ آذرماه ۹۷

فرهنگ سرای فناوری اطلاعات به منظور معرفی و حمایت از  مشاغل و کالاهای ایرانی، اقدام به برگزاری مسابقه عکاسی با عنوان « تولید ایرانی، افتخار ایرانی » در سه محور مشاغل سنتی، مشاغل خانگی و مشاغل نو آورانه کرده است.

هدف از برگزاری این مسابقه تبیین فرمایشات مقام معظم رهبری و نامگذاری سال ۱۳۹۷ توسط ایشان به نام «حمایت از کالای ایرانی»،  معرفی و حمایت از مشاغلی است که تاکنون مهجور مانده اند.

محورهای مسابقه

محورهای مسابقه عبارت است از: مشاغل سنتی: نساجی، سفال، سرامیک و … مشاغل خانگی: تزیینات، دست بافته های خانگی و …مشاغل نو آورانه: مشاغلی که توسط خود شخص ابداع و اجرا شده است که علاقمندان می توانند با در نظر گرفتن شرایط ذیل در این مسابقه شرکت کنند.

شرایط شرکت در مسابقه

هر شرکت کننده می تواند تا ۵ عکس به صورت فایل دیجیتالی، رنگی یا مونوکروم با فرمت jpg و حجم حداکثر ۵ مگابایت با دقت ۳۰۰dpi، ارسال کند.

آثار ارسالی باید فاقد هر گونه آرم، علامت، نام، برچسب، نوشته، کادر و پاسپارتو باشد.

شرکت کنندگان می توانند در هر سه محور مسابقه شرکت نموده و حداکثر، در مجموع ۵ عکس ارسال کنند.

آثار باید از طریق فرم الکترونیکی مسابقه در سایت فرهنگسرای فناوری اطلاعات (بخش فراخوان ها) به نشانی: it.farhangsara.ir  بارگذاری شود.

مهلت شرکت در مسابقه تا ۱۰ آذر ماه ۱۳۹۷ است.

به آثار برتر پس از داوری هیات داوران (وحید حسینی جوادی و غلامحسن آذری) جوایز ارزنده ای اهدا می شود.

ارسال عکس جهت شرکت در مسابقه، به منزله اعلام مالکیت اثر توسط شرکت کننده است. در صورت اثبات عدم مالکیت، هر نوع امتیاز و عنوانی که به عکس تعلق گرفته باشد، بازپس گرفته شده و مسئولیت های قانونی، عرفی و اخلاقی این موضوع به عهده شرکت کننده است.

فرهنگسرای فناوری اطلاعات مجاز است تصاویر ارسالی به مسابقه را به هر شکل در فضای مجازی و یا در هر قالبی چاپ و منتشر کند. فرهنگ سرای فناوری اطلاعات در تقاطع خیابان های کارگر و جمهوری اسلامی واقع شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۶۶۹۰۲۱۴۰ تماس بگیرید.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن