وزیر کار: جاماندگان بسته حمایتی دولت خود را معرفی کنند+سامانه ثبت نام

محمد شریعتمداری امروز در حاشیه مراسم روز جهانی معلولان گفته: توزیع بسته حمایتی به کارمندان از جمله آموزش و پرورش تمام شده است و بعد از آن نوبت بازنشستگان است و پیش از این ۱۴ نوبت بسته حمایتی بین به مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی توزیع شده است.

وزیر رفاه افزود: بسته حمایتی دولت شامل تمام افراد تحت پوشش بهزیستی، کمیته امداد، کارمندان دولت، بازنشستگان و روستایی ها و عشایری است که زیر سه میلیون تومان حقوق می گیرند.

وی درباره توزیع بسته های حمایتی دولت به افراد جامانده نیز گفت: افرادی که از دریافت بسته های حمایتی جامانده اند می توانند از طریق شماره تلفن های اعلام شده اطلاع دهند. اما او راه‌های تماس را اعلام نکرده است.

براساس پیگیری خبرنگار ما، بندپی رئیس سازمان تامین اجتماعی پیش از این، گفته بود: افرادی که به دلایلی از این لیست جا مانده‌اند می‌توانند با مراجعه به سایت سازمان بهزیستی کشور که راه اندازی شده، در آزمون وسع شرکت کنند که در اسرع وقت به تقاضای آنها رسیدگی و اگر واجد دریافت باشند این بسته‌های حمایتی به آنها نیز تعلق می‌گیرد.

وی گفته: جاماندگان از سبد حمایتی می‌توانند در سایت بهزیستی شکایت کنند.

همچنین شهروندان می‌توانند با ارسال کد ملی سرپرست خانوار خود به سامانه ۵۰۰۰۴۹۹ از اختصاص یا عدم تعلق بسته حمایتی کالا باخبر شوند. همچنین استعلام از طریق کد دستوری دولت همراه به شماره ستاره ۴ مربع نیز امکان‌پذیر است.

به گفته وی، از طریق سامانه ۵۰۰۰۴۹۹ از طریق مرکز اطلاع رسانی وزارت تعاون اعلام شده در مرحله قبل یک میلیون شکایت دریافت کرده بودیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن